Regionální pracoviště Jižní Čechy >> Pro návštěvníky >> Aktuality >> Hledáme nového kolegu pro projekt LIFE

Hledáme nového kolegu pro projekt LIFE

1.4.2021

Na pracoviště České Budějovice hledáme nového kolegu na dobu určitou.

Ve vší stručnosti:

  • profese: referent ochrany přírody;
  • služební úvazek: 0,5;
  • služební poměr: na dobu určitou (po dobu trvání Integrovaného projektu LIFE, nejdéle do 31. 12. 2025);
  • místo výkonu služby: České Budějovice;
  • předpokládaný nástup: 1. 6. 2021 (za předpokladu dokončení výběrového řízení nebo dle domluvy);
  • platová třída: 12
  • pracovní náplň: agenda související s naplněním projektu AOPK ČR „Integrovaný projekt LIFE pro soustavu Natura 2000“, který zahrnuje zejména: monitoring a hodnocení cílových druhů a biotopů na úrovni lokalit Natura 2000, komunikaci s vlastníky a uživateli pozemků dotčených soustavou Natura 2000, plánování managementu lokalit soustavy Natura 2000.

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání minimálně v bakalářském studijním programu.

Za výhodu považujeme:

  • ukončené VŠ vzdělání v odpovídajícím studijním programu v přírodovědném oboru;
  • znalosti práce s PC;
  • řidičský průkaz skupiny B;
  • přesah do dalších přírodovědných oborů;
  • znalosti práce s GIS;
  • iniciativní přístup k řešení úkolů a komunikativnost.

Nabízíme:

  • zajímavou práci v oblasti ochrany přírody a krajiny;
  • možnost podílet se na systémové změně v ochraně přírody;
  • 25 dnů dovolené;
  • 5 dní indispozičního volna ze zdravotních důvodů (sick days);
  • příspěvky na stravenky, Multisport karta;
  • pružnou pracovní dobu;
  • příjemný pracovní kolektiv.

Přihlášku do výběrového řízení je třeba zaslat do 30. 4. 2021, prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu: Agentura ochrany přírody a krajiny, Oddělení personální, Kaplanova 1931/1, 148 00 Praha 11 - Chodov.

Podrobnější informace najdete zde.

Regionální pracoviště Jižní Čechy

Vyhledávání

Regionální pracoviště

Resort životního prostředí další instituce resortu ŽP
Skrýt